Informacje

Nowe produkty

Adaptery

Jesteś profesjonalnym, doświadczonym tatuażystą, a może dopiero pragniesz nim zostać? W naszej bogatej ofercie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria, które mogą zainteresować Cię na początku Twojej przygody z tatuowaniem, jak również są niezwykle przydatne przy wieloletniej pracy. Należą do nich adaptery do maszynek (rotacyjnych oraz cewkowych...

Jesteś profesjonalnym, doświadczonym tatuażystą, a może dopiero pragniesz nim zostać? W naszej bogatej ofercie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria, które mogą zainteresować Cię na początku Twojej przygody z tatuowaniem, jak również są niezwykle przydatne przy wieloletniej pracy. Należą do nich adaptery do maszynek (rotacyjnych oraz cewkowych), umożliwiające podłączenie gryfów z gwintem na kartridże. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, których celem jest usprawnienie procesu tatuowania. O czym musimy wspomnieć? Dostępny w naszym asortymencie adapter do maszynki Ink Flow występuje w zestawie z popychaczem do gryfów, a jego cena jest niezwykle atrakcyjna.

Jeżeli szukasz profesjonalnych adapterów, dzięki którym gwintowane gryfy można stosować na kartridże, to znalazłeś się w doskonałym miejscu! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Więcej

Adaptery 3 produktów w tej kategorii.

Showing 1 - 3 of 3 items
Showing 1 - 3 of 3 items