Informacje

Nowe produkty

Znieczulenia

Wiele osób marzy o tatuażu, ale obawia się bólu, który często towarzyszy podczas jego robienia. Wszystkie profesjonalne salony muszą zaopatrzyć się więc w wysokiej jakości produkty znieczulające, które nieco złagodzą nieprzyjemne dolegliwości odczuwane w trakcie powstawania na skórze wymarzonej dziary. Serdecznie polecamy nasz spray znieczulając...

Wiele osób marzy o tatuażu, ale obawia się bólu, który często towarzyszy podczas jego robienia. Wszystkie profesjonalne salony muszą zaopatrzyć się więc w wysokiej jakości produkty znieczulające, które nieco złagodzą nieprzyjemne dolegliwości odczuwane w trakcie powstawania na skórze wymarzonej dziary. Serdecznie polecamy nasz spray znieczulający do tatuażu, który stosowany jest przez największych profesjonalistów sztuki dziarania. Oferowane przez nas produkty cechują się dużą skutecznością w uśmierzaniu bólu. Zdecydowanie się na znieczulenie do tatuażu nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie, jednak warto postawić na środki, których działanie jest sprawdzone i potwierdzone.

Odpowiednie znieczulenie przed tatuażem jest konieczne, szczególnie dla klientów, posiadających duży lęk związany z samym procesem tatuowania oraz tych, których wręcz paraliżuje strach. Proponujemy preparaty zarówno do rozcieńczenia z wodą, jak i już gotowe do użytku. Znieczulenie na tatuaż sprawi, że jego robienie będzie bardziej komfortowe dla tatuowanej osoby..

Znieczulenie przy tatuażu? Postaw na produkty, które działają natychmiastowo i skutecznie!

Więcej

Znieczulenia 2 produktów w tej kategorii.

Showing 1 - 2 of 2 items
Showing 1 - 2 of 2 items