Informacje

Nowe produkty

Kosmetyki

Jesteś świeżo po wykonaniu wymarzonej dziary? Na pewno wiesz, jak ważna w tym momencie jest odpowiednia pielęgnacja tatuażu – kosmetyki, takie jak: mydło, masło bądź pianka znacznie skracają okres gojenia rany, dlatego też warto się w nie zaopatrzyć. Są one dostępne w naszym sklepie! Produkty te mają na celu zmniejszenie zaczerwieniania, obrzękó...

Jesteś świeżo po wykonaniu wymarzonej dziary? Na pewno wiesz, jak ważna w tym momencie jest odpowiednia pielęgnacja tatuażu – kosmetyki, takie jak: mydło, masło bądź pianka znacznie skracają okres gojenia rany, dlatego też warto się w nie zaopatrzyć. Są one dostępne w naszym sklepie! Produkty te mają na celu zmniejszenie zaczerwieniania, obrzęków, a także nawilżenie i ztonizowanie tatuowanego obszaru.

Proponujemy kosmetyki do pielęgnacji o najwyższej jakości, dobrym składzie oraz skutecznym działaniu. Zielone mydło do mycia tatuażu – które doskonale sprawdzi się do codziennego używania – nie podrażnia skóry. Poza tym świetnie ochrania przed rozwojem wszelkiego rodzaju infekcji. Wybierz mydło zielone do przemywania tatuażu i pożegnaj się z potencjalnymi zagrożeniami, bakteriami czy wirusami, które mogłyby się pojawić w poszczególnych etapach gojenia tatuażu! Kolejnym produktem, po który warto sięgnąć w swojej rutynowej pielęgnacji, jest woda oczarowa – stosuje się ją w trakcie lub po wykonaniu tatuażu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Czas na nawilżenie!

W naszym asortymencie dostępne jest również silnie nawilżające masło shea do pielęgnacji tatuażu. Produkt ten skutecznie zmniejsza stany zapalne oraz ewentualne krwawienie. Tworzy on na skórze skuteczną powłokę ochronną, jednocześnie szybko się wchłaniając i nie pozostawiając tłustych śladów. Masełko do tatuażu doskonale nawilża, odżywia oraz wygładza naskórek!

Masło na tatuaż? Wybór, który Cię nie zawiedzie!

Więcej

Kosmetyki 7 produktów w tej kategorii.

Showing 1 - 7 of 7 items
Showing 1 - 7 of 7 items