Kosmetyki / Znieczulenie

Informacje

Nowe produkty

Kosmetyki / Znieczulenie 9 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

 • Kosmetyki

  Jesteś świeżo po wykonaniu wymarzonej dziary? Na pewno wiesz, jak ważna w tym momencie jest odpowiednia pielęgnacja tatuażu – kosmetyki, takie jak: mydło, masło bądź pianka znacznie skracają okres gojenia rany, dlatego też warto się w nie zaopatrzyć. Są one dostępne w naszym sklepie! Produkty te mają na celu zmniejszenie zaczerwieniania, obrzęków, a także nawilżenie i ztonizowanie tatuowanego obszaru.

  Proponujemy kosmetyki do pielęgnacji o najwyższej jakości, dobrym składzie oraz skutecznym działaniu. Zielone mydło do mycia tatuażu – które doskonale sprawdzi się do codziennego używania – nie podrażnia skóry. Poza tym świetnie ochrania przed rozwojem wszelkiego rodzaju infekcji. Wybierz mydło zielone do przemywania tatuażu i pożegnaj się z potencjalnymi zagrożeniami, bakteriami czy wirusami, które mogłyby się pojawić w poszczególnych etapach gojenia tatuażu! Kolejnym produktem, po który warto sięgnąć w swojej rutynowej pielęgnacji, jest woda oczarowa – stosuje się ją w trakcie lub po wykonaniu tatuażu. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

  Czas na nawilżenie!

  W naszym asortymencie dostępne jest również silnie nawilżające masło shea do pielęgnacji tatuażu. Produkt ten skutecznie zmniejsza stany zapalne oraz ewentualne krwawienie. Tworzy on na skórze skuteczną powłokę ochronną, jednocześnie szybko się wchłaniając i nie pozostawiając tłustych śladów. Masełko do tatuażu doskonale nawilża, odżywia oraz wygładza naskórek!

  Masło na tatuaż? Wybór, który Cię nie zawiedzie!

 • Znieczulenia

  Wiele osób marzy o tatuażu, ale obawia się bólu, który często towarzyszy podczas jego robienia. Wszystkie profesjonalne salony muszą zaopatrzyć się więc w wysokiej jakości produkty znieczulające, które nieco złagodzą nieprzyjemne dolegliwości odczuwane w trakcie powstawania na skórze wymarzonej dziary. Serdecznie polecamy nasz spray znieczulający do tatuażu, który stosowany jest przez największych profesjonalistów sztuki dziarania. Oferowane przez nas produkty cechują się dużą skutecznością w uśmierzaniu bólu. Zdecydowanie się na znieczulenie do tatuażu nie jest niczym złym, wręcz przeciwnie, jednak warto postawić na środki, których działanie jest sprawdzone i potwierdzone.

  Odpowiednie znieczulenie przed tatuażem jest konieczne, szczególnie dla klientów, posiadających duży lęk związany z samym procesem tatuowania oraz tych, których wręcz paraliżuje strach. Proponujemy preparaty zarówno do rozcieńczenia z wodą, jak i już gotowe do użytku. Znieczulenie na tatuaż sprawi, że jego robienie będzie bardziej komfortowe dla tatuowanej osoby..

  Znieczulenie przy tatuażu? Postaw na produkty, które działają natychmiastowo i skutecznie!

Showing 1 - 9 of 9 items
Showing 1 - 9 of 9 items