Informacje

Nowe produkty

Zasilacze 28 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

 • Zasilacze

  W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wysokiej jakości zasilacze maszynek do tatuażu – wybierane przez najlepszych specjalistów w branży. Proponujemy tylko i wyłącznie solidne oraz wytrzymałe narzędzia pracy, dzięki którym tworzenie dziar będzie sprawniejsze, a także prostsze! Szczególnie polecamy bezprzewodowy zasilacz do maszynki do tatuażu wykonany z niezwykłą precyzją oraz dbałością o detale. To bezpieczny i funkcjonalny produkt posiadający pojemną baterię.

  Najwyższej jakości zasilacze do maszynek

  Gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty spełnią nawet najbardziej wygórowane oczekiwania! Są łatwe w użyciu, dzięki czemu poradzą sobie z nimi nawet mniej doświadczeni tatuażyści. Proponowany przez nas zasilacz o odpowiednim natężeniu stanowi obowiązkowe wyposażenie niejednego salonu – a dzięki niemu każdy wykonany tattoo będzie artystycznym arcydziełem!

 • Stopki

  W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone stopki metalowe, które są wybierane przez doświadczonych tatuażystów na całym świecie. Proponujemy zarówno modele okrągłe, ze stali szlachetnej, jak i te klasy premium. Stawiamy na ich wysoką jakość, wytrzymałość oraz stabilność. Każda polecana przez nas stopka metalowa zapewnia komfort użytkowania oraz dobrą przyczepność. Gwarantujemy, że w naszym asortymencie znajdują się tylko i wyłącznie modele ułatwiające pracę mistrzom tatuażu. Produkty te są atrakcyjne cenowo, a w dodatku występują z różnymi długościami kabla (1,5 m; 1,85 m; 1,95 m).

 • Kable
per page
Showing 13 - 24 of 28 items
Showing 13 - 24 of 28 items