Informacje

Nowe produkty

Skórki

Każdy, nawet najlepszy na świecie tatuażysta, przed regularnym wykonywaniem profesjonalnych tatuaży na ciele ludzkim, swoje pierwsze dzieła tworzył na syntetykach. Oferowana przez nas sztuczna skóra do nauki tatuażu – to produkt cechujący się najwyższą jakością wykonania – świetnie sprawdza się zarówno podczas nauki tatuowania, jak i już w trakc...

Każdy, nawet najlepszy na świecie tatuażysta, przed regularnym wykonywaniem profesjonalnych tatuaży na ciele ludzkim, swoje pierwsze dzieła tworzył na syntetykach. Oferowana przez nas sztuczna skóra do nauki tatuażu – to produkt cechujący się najwyższą jakością wykonania – świetnie sprawdza się zarówno podczas nauki tatuowania, jak i już w trakcie doskonalenia swoich umiejętności! Proponujemy jej gładką wersję, na której to możesz wykonywać próbne wzory nawet w 3D. Dostępne w naszym sklepie sztuczne skóry do tatuowania są niezwykle atrakcyjne cenowo, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że kilkanaście zużytych próbek, spowoduje duże braki gotówki w Twoim portfelu. Wykonaj swój pierwszy tatuaż na sztucznej skórze, a gwarantujemy, że już podczas tworzenia prawdziwej dziary, poczujesz się znacznie pewniej!

W naszym asortymencie znajduje się również skóra silikonowa, która wykonana jest z elastycznego materiału skóroodpornego. Umożliwia ona ułożenie jej na ciele i dopasowanie tatuażu. Sztuczna skóra na tatuaż o różnych wymiarach pozwala na postawienie pierwszych kresek bez żadnego ryzyka!

Uczysz się dziarania? A może pragniesz udoskonalić swoje praktyczne umiejętności? Oferowana przez nas skóra syntetyczna do tatuowania stanowi najlepsze rozwiązanie!

Więcej

Skórki 4 produktów w tej kategorii.

Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items