Skórki

Każdy, nawet najlepszy na świecie tatuażysta, przed regularnym wykonywaniem profesjonalnych tatuaży na ciele ludzkim, swoje pierwsze dzieła tworzył na syntetykach. Oferowana przez nas sztuczna skóra do nauki tatuażu – to produkt cechujący się najwyższą jakością wykonania – świetnie sprawdza się zarówno podczas nauki tatuowania, jak i już w trakc...

Każdy, nawet najlepszy na świecie tatuażysta, przed regularnym wykonywaniem profesjonalnych tatuaży na ciele ludzkim, swoje pierwsze dzieła tworzył na syntetykach. Oferowana przez nas sztuczna skóra do nauki tatuażu – to produkt cechujący się najwyższą jakością wykonania – świetnie sprawdza się zarówno podczas nauki tatuowania, jak i już w trakcie doskonalenia swoich umiejętności! Proponujemy jej gładką wersję, na której to możesz wykonywać próbne wzory nawet w 3D. Dostępne w naszym sklepie sztuczne skóry do tatuowania są niezwykle atrakcyjne cenowo, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że kilkanaście zużytych próbek, spowoduje duże braki gotówki w Twoim portfelu. Wykonaj swój pierwszy tatuaż na sztucznej skórze, a gwarantujemy, że już podczas tworzenia prawdziwej dziary, poczujesz się znacznie pewniej!

W naszym asortymencie znajduje się również skóra silikonowa, która wykonana jest z elastycznego materiału skóroodpornego. Umożliwia ona ułożenie jej na ciele i dopasowanie tatuażu. Sztuczna skóra na tatuaż o różnych wymiarach pozwala na postawienie pierwszych kresek bez żadnego ryzyka!

Uczysz się dziarania? A może pragniesz udoskonalić swoje praktyczne umiejętności? Oferowana przez nas skóra syntetyczna do tatuowania stanowi najlepsze rozwiązanie!

Więcej

Skórki 4 produktów w tej kategorii.

Showing 1 - 4 of 4 items
Showing 1 - 4 of 4 items