Informacje

Nowe produkty

Meble

Jeżeli są Państwo w trakcie urządzania swojego studia tatuażu, to w tej kategorii znajduje się – niezbędne do rozpoczęcia pracy zawodowej – umeblowanie. Proponujemy m.in. wysokiej jakości fotel bądź też krzesło do tatuażu, które perfekcyjnie sprawdzi się podczas wielogodzinnych sesji tworzenia na skórze klientów artystycznych „dziar”. Natomiast ...

Jeżeli są Państwo w trakcie urządzania swojego studia tatuażu, to w tej kategorii znajduje się – niezbędne do rozpoczęcia pracy zawodowej – umeblowanie. Proponujemy m.in. wysokiej jakości fotel bądź też krzesło do tatuażu, które perfekcyjnie sprawdzi się podczas wielogodzinnych sesji tworzenia na skórze klientów artystycznych „dziar”. Natomiast do przechowywania sprzętu czy też kosmetyków pielęgnacyjnych, polecamy mobilne stacje robocze. Są one niezwykle wytrzymałe oraz zaprojektowane w taki sposób, aby w ich szufladach pomieściły się wszystkie niezbędne akcesoria.

Wyposażenie studia tatuażu

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno krzesło obrotowe okrągłe, jak i model ze stabilnym oparciem. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego studia! Alternatywę dla krzesła stanowi solidny fotel do tatuowania – przenośny oraz prosty w montażu. Lampa studyjna, podłokietnik, mobilna stacja robocza, a może przenośny stół do tatuażu? Wszystkie te produkty są dostępne w naszym bogatym asortymencie. Stawiamy na ponadprzeciętną jakość, klasyczny design oraz funkcjonalność.

Więcej

Meble 15 produktów w tej kategorii.

per page
Showing 1 - 12 of 15 items
Showing 1 - 12 of 15 items