Informacje

Nowe produkty

Tusze do tatuażu

Zapewniamy wybór najlepszych atramentów do tatuowania na rynku! Znajdujące się w naszej ofercie tusze do tatuażu są dostępne pojedynczo, a także w zestawach. Ich kolory są intensywne oraz dobrze napigmentowane. Stanowią gwarancję wysokiej jakości!

Pierwszy tatuaż wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego też warto w swoim salonie posiadać m.i...

Zapewniamy wybór najlepszych atramentów do tatuowania na rynku! Znajdujące się w naszej ofercie tusze do tatuażu są dostępne pojedynczo, a także w zestawach. Ich kolory są intensywne oraz dobrze napigmentowane. Stanowią gwarancję wysokiej jakości!

Pierwszy tatuaż wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego też warto w swoim salonie posiadać m.in. czarny, neonowy czy biały tusz, aby dać swoim klientom pełen wybór.

Kolorowy tatuaż? Wybierz wysokiej jakości pigment!

Proponujemy dobre, kolorowe tusze do tatuażu, które wydobędą pełnię barw – ich wyrazistość oraz ostrość odcieni sprawiają, że wykonane za ich pomocą tatuaże znakomicie prezentują się na skórze, a także przyciągają uwagę! Poza tym są bezpieczne! Zestaw tuszy do tatuażu marki Radiant to pigmenty w intensywnych kolorach, począwszy od kanarkowej żółci, a kończąc na różowym.

Czerwony, biały, niebieski, a może szary tusz do tatuażu pozwoli stworzyć na Twojej skórze istne dzieło sztuki! Warto posiadać go w różnych kolorach w swojej pigmentowej kolekcji. Ciekawym rozwiązaniem jest również neonowy tusz do tatuażu, za pomocą którego możliwe jest wykonanie fantazyjnych wzorów czy też odważnych cieniowań. Gwarancję intensywności barw zapewnia również polecany przez nas tusz do tatuażu czerwony.

Wysoka jakość, nasycenie kolorów oraz korzystna cena – właśnie takie są proponowane przez nas tusze do tatuowania!

Postaw na czerń!

Czy istnieje idealna farbka w odcieniu intensywnej czerni? Oczywiście! Znajdziesz ją w naszym asortymencie. Najczarniejszy tusz do tatuażu można wykorzystać zarówno do całkowitego wypełnienia, jak i precyzyjnego zaznaczenia konturu danego malunku. Jego cena jest niezwykle atrakcyjna. Proponowany przez nas czarny tusz świetnie sprawdzi się w profesjonalnych studiach tatuażu. Jest podstawowym narzędziem pracy w rękach każdego prawdziwego mistrza rysunku.

Produkt ten zapakowany jest w wygodnej do przechowywania buteleczce z aplikatorem. Profesjonalny, bezpieczny tusz do tatuażu czarny, cechuje się świetną konsystencją, która ułatwia i przyspiesza pracę, a co ważne, nie maże się.

Zdecyduj się na nasz tusz czarny do tatuażu bądź kolorowy i przekonaj się, że jest to produkt najlepszej jakości!

Więcej

Tusze do tatuażu 116 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

 • Intenze
 • Eternal

  Pragniesz stale szlifować umiejętności tatuatorskie, a może po prostu potrzebny Ci tusz, który wykorzystasz na skórach syntetycznych czy też silikonowych? W tym wypadku farba Eternal – którą znajdziesz w naszym asortymencie – stanowi najlepszy wybór! Czym wyróżnia się ten produkt? Przede wszystkim wyrazistym kolorem, idealną gęstością, a także stuprocentową jakością! Trzeba pamiętać, że tusz ten wykorzystuje się tylko i wyłącznie na skórach sztucznych. Stanowi on skuteczne narzędzie w nauce sztuki tatuażu. Ponadto proponowane przez nas produkty charakteryzują się atrakcyjną ceną, adekwatną do ich jakości.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 • World Famous Ink
 • Dynamic

  Tusz do tatuażu Dynamic stanowi gwarancję nasyconego koloru, poza tym świetnie sprawdzi się zarówno do konturów, jak i wypełnień. To najwyższej jakości farba, która cieszy się uznaniem wielu profesjonalnych mistrzów tatuażu. Słynie z tego, że łatwo wchodzi w skórę, co znacznie ułatwia pracę, jak również pozwala uzyskać zachwycający efekt! Dostępny w naszym sklepie Dynamic tusz do tatuażu występuje w różnych odcieniach: klasycznej bieli czy też doskonałej czerni. Intensywne, żywe oraz trwałe – właśnie takimi właściwościami charakteryzują się, znajdujące się w tej kategorii, pigmenty. Farba Dynamic to produkt, który pokochają zarówno tatuażyści, jak i osoby, które zdecydowały się na „dziarę”!

 • Panthera
 • Kuro Sumi

  Poszukujesz czarnego tuszu, który wykorzystuje się na skórach syntetycznych oraz silikonowych? Oferowana przez nas farba Kuro Sumi to najlepsze rozwiązanie, które perfekcyjnie sprawdzi się do tworzenia konturu, jak również wypełnień. Ten wysokiej jakości produkt stanowi obowiązkowe wyposażenie profesjonalnego salonu i umożliwia ćwiczenie sztuki tatuażu na sztucznej skórze. Farba ta jest znakomitym wyborem szczególnie dla początkujących adeptów tatuowania, jednak nie tylko, gdyż za jej pomocą zawodowcy mogą doskonalić swoje umiejętności poprzez wykonywanie skomplikowanych oraz oryginalnych wzorów. Produkt ten – na całym świecie – cieszy się dużym zainteresowaniem, a w naszym sklepie online znajdziesz go w pojemności 350 ml w niezwykle korzystnej cenie!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

 • Fusion
 • Radiant
 • Viking
 • Reach
per page
Showing 1 - 12 of 116 items
Showing 1 - 12 of 116 items