Informacje

Nowe produkty

Części

W naszym asortymencie znajdziesz rozmaite elementy do maszynki, które są niezbędne w pracy każdego tatuatora. Śruby, przejściówki do zasilaczy czy też kotwice to tylko część z oferowanych przez nas części. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów, ich wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz solidność wykonania, dzięki czemu każdy tatuażysta zarów...

W naszym asortymencie znajdziesz rozmaite elementy do maszynki, które są niezbędne w pracy każdego tatuatora. Śruby, przejściówki do zasilaczy czy też kotwice to tylko część z oferowanych przez nas części. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów, ich wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz solidność wykonania, dzięki czemu każdy tatuażysta zarówno ten doświadczony, jak i początkujący będzie w pełni usatysfakcjonowany. Poza tym, nasze części do maszynki do tatuażu są dostępne w atrakcyjnych cenach!

Wyposaż swój salon tatuażu w wysokiej jakości akcesoria, które przyspieszą oraz ułatwią pracę, a tym samym wpłyną na zadowolenie zarówno samego tatuażysty, jak i osoby dziaranej!

Więcej

Części 18 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

  • Sprężyny
  • Mosty
  • Kable
  • Adaptery

    Jesteś profesjonalnym, doświadczonym tatuażystą, a może dopiero pragniesz nim zostać? W naszej bogatej ofercie znajdziesz najwyższej jakości akcesoria, które mogą zainteresować Cię na początku Twojej przygody z tatuowaniem, jak również są niezwykle przydatne przy wieloletniej pracy. Należą do nich adaptery do maszynek (rotacyjnych oraz cewkowych), umożliwiające podłączenie gryfów z gwintem na kartridże. Proponujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, których celem jest usprawnienie procesu tatuowania. O czym musimy wspomnieć? Dostępny w naszym asortymencie adapter do maszynki Ink Flow występuje w zestawie z popychaczem do gryfów, a jego cena jest niezwykle atrakcyjna.

    Jeżeli szukasz profesjonalnych adapterów, dzięki którym gwintowane gryfy można stosować na kartridże, to znalazłeś się w doskonałym miejscu! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

per page
Showing 1 - 12 of 18 items
Showing 1 - 12 of 18 items