Informacje

Nowe produkty

Higiena

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria, które są niezbędne przed, w trakcie oraz już po wykonaniu tatuażu. W tej kategorii znajdziesz zarówno taśmy i folie ochronne, jak i rękawiczki czy kubeczki do tatuażu. Produkty te adresowane są do tatuażysty oraz do osoby tatuowanej. Są one dostępne w naszym sklepie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co jeszcz...

Oferujemy wysokiej jakości akcesoria, które są niezbędne przed, w trakcie oraz już po wykonaniu tatuażu. W tej kategorii znajdziesz zarówno taśmy i folie ochronne, jak i rękawiczki czy kubeczki do tatuażu. Produkty te adresowane są do tatuażysty oraz do osoby tatuowanej. Są one dostępne w naszym sklepie w niezwykle atrakcyjnych cenach. Co jeszcze u nas znajdziesz? Kosmetyki do pielęgnacji skóry, takie jak kremy do gojenia tatuażu oraz czarne lateksowe rękawiczki.

Najlepsze rękawiczki z lateksu na rynku

Serdecznie polecamy oferowane przez nas czarne rękawiczki lateksowe o ponadprzeciętnej wytrzymałości, a także doskonałej jakości. Wykonywanie w nich tatuażu jest przede wszystkim bezpieczne oraz komfortowe – nie trzeba obawiać się o przypadkowe „wyślizgnięcie” z rąk igły. Rękawiczki czarne lateksowe, dostępne w naszym sklepie, występują w opakowaniach pakowanych po 100 sztuk, dzięki czemu starczają na długi czas.

Rękawiczki z lateksu perfekcyjnie dopasują się do dłoni – będą niczym Twoja druga skóra! W naszej ofercie znajdziesz także jakościowe rękawice nitrylowe. To czy zdecydujesz się na nie, czy też jednak postawisz na te lateksowe, jest zależne od Twoich własnych wymagań oraz specyfiki pracy.

Nasze rękawiczki lateksowe czarne jednorazowo zakupisz aż w 100 sztukach.

Folie ochronne – niezbędnikiem w salonie tatuażu

Bandaż na tatuaż skutecznie ochrania go przed zarazkami z powietrza, kurzem oraz brudem, za jego pomocą rana goi się szybciej. Proponowana przez nas folia ochronna na tatuaż Second Skin, jak sama nazwa wskazuje, daje efekt drugiej skóry. Jest niewyczuwalna, sterylna oraz woododporna. Folia ta pełni rolę tarczy, która zabezpiecza tatuaż przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych. Produkt ten stanowi obowiązkowe wyposażenie każdego salonu – warto mieć go w zapasie! Dostępna w naszym sklepie folia ochronna Dermalize jest rozciągliwa, hipoalergiczna, a także oddychająca.

Folia ochronna samoprzylepna do tatuażu doskonale sprawdzi się w formie zabezpieczenia na kabel czy też spryskiwacz. Jest bardzo łatwa w użyciu. Stanowi znakomitą, skuteczną oraz niedrogą ochronę podczas każdego etapu tatuowania!

Kolejnym produktem, który obowiązkowo musi znaleźć się w profesjonalnym salonie tatuażu jest woda oczarowa. Zakupisz ją w naszym sklepie. Przyspiesza ona gojenie, a także nawilża skórę, co w rezultacie wpływa na ogólną, lepszą prezencję tatuażu.

Zapraszamy do przejrzenia całej oferty! Zaopatrz się w lateksowe rękawiczki czarne, folie ochronne czy płyny na skórę i wykonuj tatuaże, które będą istnym dziełem sztuki!

Więcej

Higiena 36 produktów w tej kategorii.

per page
Showing 13 - 24 of 36 items
Showing 13 - 24 of 36 items