Informacje

Nowe produkty

Wyposażenie Studia

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo rozmaite produkty najwyższej jakości, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnego salonu tatuażu. Proponujemy m.in. pisaki permanentne, miksery do farb, krzesła obrotowe czy też przenośną leżankę. Zapewniamy, że nasze akcesoria cieszą się dużym zainteresowaniem wielu szanowanych tatuażystów.

Prof...

W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo rozmaite produkty najwyższej jakości, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnego salonu tatuażu. Proponujemy m.in. pisaki permanentne, miksery do farb, krzesła obrotowe czy też przenośną leżankę. Zapewniamy, że nasze akcesoria cieszą się dużym zainteresowaniem wielu szanowanych tatuażystów.

Profesjonalne wyposażenie salonu tatuażu

Urządzają Państwo swoje pierwsze studio tatuażu czy też planują zrobić małą reorganizację i wymianę sprzętu w kilkuletnim salonie? Zachęcamy do zaznajomienia się z oferowanymi przez nas akcesoriami wysokiej jakości. Przykładowo, lampa studyjna bezcieniowa ze statywem wykonanym z aluminium czy też Bottel Spray stanowią must have pracy każdego mistrza tatuażu! Ponadto, niezwykle przydatnym rozwiązaniem jest podkład plastikowy na narzędzia, który także dostępny jest w naszym sklepie.

Dodatkowo, każdy artysta musi zdawać sobie sprawę z tego, jak ważny jest stabilny podłokietnik do tatuażu – składany, klasy premium czy też ten ze stolikiem na kółkach. Stanowi on obowiązkowy element wyposażenia profesjonalnego, artystycznego studia! Oprócz tego, musi być wykonany z dobrych jakościowo materiałów, a także cechować się wysoką solidnością oraz wytrzymałością. Oczywiście, aby dany tatuaż mógł powstać, potrzebna jest kalka do odbijania wzoru – np. w formacie A4 bądź w rolce.

Zachęcamy do przejrzenia oferty. Gwarantujemy, że nie zawiodą się Państwo na naszych produktach!

Więcej

Wyposażenie Studia 66 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

 • Materiały eksploatacyjne
 • Meble

  Jeżeli są Państwo w trakcie urządzania swojego studia tatuażu, to w tej kategorii znajduje się – niezbędne do rozpoczęcia pracy zawodowej – umeblowanie. Proponujemy m.in. wysokiej jakości fotel bądź też krzesło do tatuażu, które perfekcyjnie sprawdzi się podczas wielogodzinnych sesji tworzenia na skórze klientów artystycznych „dziar”. Natomiast do przechowywania sprzętu czy też kosmetyków pielęgnacyjnych, polecamy mobilne stacje robocze. Są one niezwykle wytrzymałe oraz zaprojektowane w taki sposób, aby w ich szufladach pomieściły się wszystkie niezbędne akcesoria.

  Wyposażenie studia tatuażu

  W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno krzesło obrotowe okrągłe, jak i model ze stabilnym oparciem. Jest to niezbędny element wyposażenia każdego profesjonalnego studia! Alternatywę dla krzesła stanowi solidny fotel do tatuowania – przenośny oraz prosty w montażu. Lampa studyjna, podłokietnik, mobilna stacja robocza, a może przenośny stół do tatuażu? Wszystkie te produkty są dostępne w naszym bogatym asortymencie. Stawiamy na ponadprzeciętną jakość, klasyczny design oraz funkcjonalność.

 • Przenoszenie wzorów

  W naszym sklepie znajdują się produkty, w które musi zaopatrzyć się każdy tatuażysta, takie jak: kalka do tatuażu, pisak do skóry permanentny czy też mikser do farb. Ich cena jest niezwykle atrakcyjna, a jakość ponadprzeciętna!

  Permanentne pisaki do tatuażu

  Pisaki permanentne stanowią niezbędne narzędzie pracy, gdyż za ich pomocą możliwe jest wykreowanie efektownego oraz precyzyjnego tatuażu. Są one dostępne w naszym sklepie w różnych kolorach, a ich cena jest bardzo korzystna. Polecamy zarówno klasyczny pisak permanentny czarny, czerwony, zielony, jak i niebieski. Wszystkie modele zawierają szybkoschnący tusz, a poza tym cechują się wysoką trwałością.

  Proponowany przez nas permanentny pisak do tatuażu SHARPIE jest całkowicie nietoksyczny. Wybierają go zarówno doświadczeni tatuażyści, jak i Ci, którzy dopiero zaczęli swoją pracę w tym artystycznym zawodzie. Jego cena to zaledwie kilkanaście złotych. Pisak czarny permanentny – dostępny w naszym sklepie – to jeden z najpopularniejszych modeli, który koniecznie powinien znaleźć się w salonie tatuażu! Ponadto, oferujemy również kalki do tatuażu m.in. w rolce, do ręcznego odbijania, klasy premium czy też w formacie A4.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

 • Akcesoria
per page
Showing 1 - 12 of 66 items
Showing 1 - 12 of 66 items