Farby 119 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

 • Tusze do tatuażu

  Zapewniamy wybór najlepszych atramentów do tatuowania na rynku! Znajdujące się w naszej ofercie tusze do tatuażu są dostępne pojedynczo, a także w zestawach. Ich kolory są intensywne oraz dobrze napigmentowane. Stanowią gwarancję wysokiej jakości!

  Pierwszy tatuaż wiąże się z dużą odpowiedzialnością, dlatego też warto w swoim salonie posiadać m.in. czarny, neonowy czy biały tusz, aby dać swoim klientom pełen wybór.

  Kolorowy tatuaż? Wybierz wysokiej jakości pigment!

  Proponujemy dobre, kolorowe tusze do tatuażu, które wydobędą pełnię barw – ich wyrazistość oraz ostrość odcieni sprawiają, że wykonane za ich pomocą tatuaże znakomicie prezentują się na skórze, a także przyciągają uwagę! Poza tym są bezpieczne! Zestaw tuszy do tatuażu marki Radiant to pigmenty w intensywnych kolorach, począwszy od kanarkowej żółci, a kończąc na różowym.

  Czerwony, biały, niebieski, a może szary tusz do tatuażu pozwoli stworzyć na Twojej skórze istne dzieło sztuki! Warto posiadać go w różnych kolorach w swojej pigmentowej kolekcji. Ciekawym rozwiązaniem jest również neonowy tusz do tatuażu, za pomocą którego możliwe jest wykonanie fantazyjnych wzorów czy też odważnych cieniowań. Gwarancję intensywności barw zapewnia również polecany przez nas tusz do tatuażu czerwony.

  Wysoka jakość, nasycenie kolorów oraz korzystna cena – właśnie takie są proponowane przez nas tusze do tatuowania!

  Postaw na czerń!

  Czy istnieje idealna farbka w odcieniu intensywnej czerni? Oczywiście! Znajdziesz ją w naszym asortymencie. Najczarniejszy tusz do tatuażu można wykorzystać zarówno do całkowitego wypełnienia, jak i precyzyjnego zaznaczenia konturu danego malunku. Jego cena jest niezwykle atrakcyjna. Proponowany przez nas czarny tusz świetnie sprawdzi się w profesjonalnych studiach tatuażu. Jest podstawowym narzędziem pracy w rękach każdego prawdziwego mistrza rysunku.

  Produkt ten zapakowany jest w wygodnej do przechowywania buteleczce z aplikatorem. Profesjonalny, bezpieczny tusz do tatuażu czarny, cechuje się świetną konsystencją, która ułatwia i przyspiesza pracę, a co ważne, nie maże się.

  Zdecyduj się na nasz tusz czarny do tatuażu bądź kolorowy i przekonaj się, że jest to produkt najlepszej jakości!

 • Zestawy
 • Akcesoria

  Otwierając swój pierwszy salon tatuażu, należy koniecznie zaopatrzyć go w nie tylko odpowiedni sprzęt, ale również profesjonalne akcesoria, takie jak: miksery do farb, kubeczki na tusz czy też wkłady do mieszalnika. W naszym sklepie dostępna jest również wytrzymała owijka na gryf, a także maszynki typu pen. Bez nich – higieniczna i na najwyższym poziomie – praca jest po prostu niemożliwa! Czym wyróżniamy się na rynku? Proponujemy zarówno wysokiej jakości, jak i niezwykle atrakcyjne cenowo akcesoria do tatuażu, które znacznie polepszą komfort pracy – w naszym sklepie online znajdziesz wszystko to, co jest niezbędne do zostania profesjonalnym, a także cenionym tatuażystą!

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

per page
Showing 13 - 24 of 119 items
Showing 13 - 24 of 119 items