Maszynki

W naszej ofercie znajdziesz maszynki do robienia tatuaży najwyższej jakości. Są to produkty nowej generacji, które zostały zaprojektowane przez mistrza tatuażu. Proponowany przez nas sprzęt wpływa na ogólny komfort pracy – znacznie go podnosząc! Maszynka do robienia tatuaży stanowi najważniejsze narzędzie w rękach tatuażysty, dlatego też tak waż...

W naszej ofercie znajdziesz maszynki do robienia tatuaży najwyższej jakości. Są to produkty nowej generacji, które zostały zaprojektowane przez mistrza tatuażu. Proponowany przez nas sprzęt wpływa na ogólny komfort pracy – znacznie go podnosząc! Maszynka do robienia tatuaży stanowi najważniejsze narzędzie w rękach tatuażysty, dlatego też tak ważny jest jej odpowiedni dobór. W naszym asortymencie dostępne są modele, które na pewno Cię nie zawiodą! Proponowana przez nas maszynka do robienia tatuażu na kartridże jest bardzo prosta w użytkowaniu, a poza tym cechuje się niezwykle korzystną ceną. Szukasz kompletnego zestawu? Znajdziesz go w naszym sklepie!

Najlepsza, a zarazem tania maszynka do tatuażu? Oczywiście! W naszym asortymencie znajdziesz produkty, które są profesjonalne, jakościowe, wytrzymałe, a ponadto dostępne na każdą kieszeń. Sprawdź sam!

Więcej

Maszynki 52 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

  • Maszynki
  • Części

    W naszym asortymencie znajdziesz rozmaite elementy do maszynki, które są niezbędne w pracy każdego tatuatora. Śruby, przejściówki do zasilaczy czy też kotwice to tylko część z oferowanych przez nas części. Stawiamy przede wszystkim na jakość produktów, ich wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz solidność wykonania, dzięki czemu każdy tatuażysta zarówno ten doświadczony, jak i początkujący będzie w pełni usatysfakcjonowany. Poza tym, nasze części do maszynki do tatuażu są dostępne w atrakcyjnych cenach!

    Wyposaż swój salon tatuażu w wysokiej jakości akcesoria, które przyspieszą oraz ułatwią pracę, a tym samym wpłyną na zadowolenie zarówno samego tatuażysty, jak i osoby dziaranej!

per page
Showing 13 - 24 of 52 items
Showing 13 - 24 of 52 items