Igły / kartridże 64 produktów w tej kategorii.

Subkategorie

 • Kartridże

  Kompletujesz profesjonalny sprzęt do tatuowania? Koniecznie musisz wyposażyć się w kartridże do tatuażu. Ich cena w naszym sklepie jest niezwykle atrakcyjna. Proponujemy wysokiej klasy igły modułowe, które charakteryzują się dużą ostrością.

  Nasze kartridże do tatuaży polepszą warunki Twojej pracy, sprawiając, że będziesz wykonywał ją chętniej, szybciej oraz efektywniej! Korzystna cena, wytrzymałość oraz staranność wykonania – sklep internetowy Fatoki zapewnia najlepsze produkty na rynku, które pozytywnie zaskoczą niejednego profesjonalnego tatuażystę! Uniwersalne kartridże do tatuowania są wygodne w użytkowaniu, dzięki czemu – bez trudu – za ich pomocą jesteś w stanie wykonać każdą artystyczną dziarę.

  W naszej ofercie znajdziesz kartridże do konturu oraz cieni. Tatuaże, wykonywane przy ich użyciu, prezentują się niezwykle estetycznie – wręcz nieziemsko, a do tego ich cena jest adekwatna do jakości.

 • Igły

  Jeżeli szukasz wysokiej jakości igieł do tatuażu, to dobrze trafiłeś! W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne produkty, które są niezbędne przy tworzeniu dziar. Proponujemy igły do tatuowania o różnej długości ostrza, dzięki czemu znajdziesz u nas modele przeznaczone m.in. do wypełniania, konturowania czy też cieniowania.

  Profesjonalne igły do tatuażu!

  Dostępne w naszym sklepie igły do tatuaży stanowią gwarancję najwyższej jakości! Każdy profesjonalny tatuażysta musi posiadać w swojej kolekcji kilka ich rodzajów. Szczególnie polecamy igły do cieniowania Standard – które doskonale sprawdzą się przy zaokrąglonych fragmentach malunku na skórze. Natomiast do całkowitego wypełnienia tatuażu warto zdecydować się na te o nazwie Royal. Igła to narzędzie konieczne do stworzenia perfekcyjnej dziary, dlatego też warto postawić na produkty zgodne z najwyższymi standardami, za pomocą których proces powstawania tatuażu będzie przebiegał bezproblemowo i efektywnie.

  Zainteresowany ofertą? Skompletuj swój osobisty zestaw igieł do tatuażu i pracuj na sprzęcie, polecanym jest przez wielu profesjonalnych tatuażystów.

per page
Showing 13 - 24 of 64 items
Showing 13 - 24 of 64 items