Regulamin sklepu

Sklep internetowy Blood-tattoo.pl, znajdujący się pod adresem www.blood-tattoo.pl, prowadzony jest przez firmę F.H KKK Kinga Bzdyl z siedzibą w Wieliczce (32-020),ul.Dembowskiego, wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej przez Burmistrza Miasta Wieliczka

Sprzedaż:

1. Sklep internetowy www.blood-tattoo.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

2. Przyjmuje się, że Klient składając zamówienie zapoznał się z treścią Regulaminu i zaakceptował zawarte w nim postanowienia oraz że jest w mocy prawnej do nabywania towarów.

3. Ceny towarów znajdujących się w ofercie sklepu internetowego www.blood-tattoo.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

4. Sklep internetowy zastrzega sobie prawo do zmiany cen produktów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych produktów do oferty sklepu, usuwania produktów z oferty sklepu, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian.

Zamówienia:

1. Zamówienia przyjmowane są przez sklep 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. Dodatkowo można składać zamówienia przez telefon i pocztę elektroniczną.

2. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mailem informację o przyjęciu zamówienia. Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z Klientem w celu weryfikacji zamówienia lub danych kontaktowych Klienta.

3. Realizacja zamówienia rozpoczyna się:

a) dla zamówień płatnych przy odbiorze - w momencie wpłynięcia zamówienia do sklepu;
b) dla zamówień płatnych przelewem - w momencie wpłynięcia przelewu opłacającego zamówienie na konto bankowe sklepu lub na konto sklepu w systemie płatności internetowych.

4. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze (poniedziałek - piątek).

5. Do każdego zamówienia dołączony jest paragon lub faktura VAT. W przypadku chęci otrzymania faktury VAT należy podać dodatkowe dane (wystarczy zaznaczyć odpowiednie pole na stronie z formularzem zamówienia).

Płatności dostępne w sklepie:

1. W sklepie istnieje możliwość wyboru jednej z dwóch form płatności:

a) za pobraniem - uregulowanie należnej kwoty pobrania u listonosza, w urzędzie pocztowym przy odbiorze przesyłki (za zaliczeniem pocztowym);

b) z góry (przelewem lub kartą płatniczą) - wpłacenie należnej kwoty bezpośrednio na konto sklepu:

Bank 10 1500 1487 1214 8007 9404 0000

lub przez system płatności internetowych.

Czas realizacji zamówienia:

1. Przy każdym towarze podany jest czas realizacji zamówienia. Jest to czas, który upływa od złożenia zamówienia do chwili wysłania zamówionych towarów ze sklepu, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze. Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości zamówionych towarów, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych, chyba że strony transakcji postanowią inaczej.

2. Termin otrzymania przesyłki jest to suma czasu realizacji oraz czasu dostawy. Przesyłki dostarcza: Poczta Polska - przesyłka priorytetowa, czas dostawy to zazwyczaj 24-72 godziny.

Zwroty:

1. Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, każdy Klient Sklepu ma prawo bez podania przyczyn odstąpić od umowy w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki. Towar nie może nosić śladów używania, kopiowania czy zniszczenia, musi być kompletny. Po wysłaniu informacji o chęci odstąpienia od umowy klient ma 14 dni na wysłanie towaru do sklepu.

2. Do przesyłki ze zwracanym towarem należy dołączyć paragon lub fakturę VAT. W przypadku towarów objętych gwarancją wymagane jest dołączenie karty gwarancyjnej.

3. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez Klienta w terminie 7 dni roboczych od dnia dostarczenia towaru do sklepu.Nie zwracamy pieniędzy za pośrednictwem przekazów pocztowych.

Reklamacje:

1. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są gwarancją producenta.

2. W przypadku otrzymania towaru, w którym stwierdzono wady techniczne lub uszkodzenia fabryczne, Klientowi przysługuje prawo reklamacji produktu.

3. Wadliwy produkt należy odesłać na adres siedziby firmy

4. Wszystkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni roboczych od ich wpłynięcia (od momentu otrzymania przesyłki od Klienta).

5. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na pełnowartościowy, a jeżeli nie będzie to możliwe (np. z powodu wyczerpania nakładu), sklep zaoferuje inne, dostępne w sklepie produkty lub zwróci nabywcy równowartość ceny towaru.

Postanowienia końcowe:

1. Zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" Klient rejestrując się w bazie sklepu dobrowolnie podaje dane osobowe, zachowując prawo ich wglądu, zmian i usunięcia. Dane osobowe są gromadzone w celu realizacji zamówienia. Wszelkie dane osobowe podawane przez Klienta są poufne i w żaden sposób nie będą udostępniane ani sprzedawane innym firmom czy osobom prywatnym.

2. Sklep zastrzega możliwość sprzedaży towaru w innym opakowaniu niż uwidoczniony na stronach sklepu. Różnice w wyglądzie towarów zamówionych z otrzymanymi, które wynikają z niewłaściwie ustawionych parametrów monitora Klienta, nie stanowią podstawy do zwrotu towaru.

3. W sprawach nieuregulowanych regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny oraz ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

4. Wszystkie znajdujące się w sklepie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.